Albánská záclona Evi – krátká verze (140 x 45 cm)

Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého materiálu s motivem květin je snad nedílnou součástí každého bydlení. Pro snadné navlečení na garnyž je záclona opatřena poutky.

Záclona jako praktický a designový prvek

Jakmile si do bytu nebo pokoje přidáte záclonu, okamžitě dosáhnete pocitu útulnosti a domácí pohody. Záclona dokáže skvěle doplnit designový styl místnosti a zároveň plnit praktickou funkci oddělení interiéru od okolního světa. Albánská záclona Evi krátká verze 140 x 45 cm je praktickou a zároveň dekorativní volbou pro každého, kdo chce své bydlení ozvláštnit a zútulnit.

Bílá barva a květinový motiv

Bílá barva záclony zajišťuje, že se bude skvěle hodit do jakéhokoliv interiéru a snadno se sladí s ostatními prvky v místnosti. Květinový motiv pak dodává do interiéru svěžest a romantický nádech. Taková kombinace zajišťuje, že záclona bude plnit nejen praktickou funkci, ale bude i krásným prvkem, který oko lahodí.

Jak zvolit správnou délku záclony

Při výběru záclony je důležité řídit se správnou délkou, aby byla do místnosti zapojena správně a vypadala co nejlépe. Albánská záclona Evi krátká verze 140 x 45 cm je ideální volbou pro menší okna a jako doplněk ke středně velkým oknům spolu s delší záclonou. Pokud máte velké okna, sáhněte raději po delší verzi záclony, která bude k oknu více pasovat a zároveň plnit funkci stínícího prvku proti slunečnímu svitu.

Albánská záclona Evi krátká verze 140 x 45 cm si můžete objednat na stránkách Atcomplet a to z pohodlí svého domova. Záclona je vyrobena z kvalitních materiálů a snadno se udržuje. Pro pohodlné navlékání na garnyž je opatřena praktickými poutky. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv verzi záclony, jistě vám bude skvěle sloužit jako praktický a zároveň dekorativní prvek vašeho bydlení!

Albánská záclona Evi