Barový stůl Austen – elegantní kousek do vašeho interiéru s rychlým přechodem na oslavu!

Jste milovníkem barových stolů? Hledáte kvalitní a funkční kus nábytku pro svůj domov? Pokud ano, nemusíte hledat dál. Barový stůl Austen je tím pravým.

Je to elegantní a moderní kousek nábytku, který se hodí do každého interiéru.

Barový stůl Austen je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě, což z něj dělá velmi univerzální nábytek. Laminovaná dřevotříska je odolná a snadno se udržuje, takže se nemusíte bát nečistot nebo škrábanců. Tloušťka materiálu stolu je 16 mm, což z něj dělá stabilní a pevný kus nábytku.

Tento barový stůl nabízí množství úložného prostoru v podobě tří polic, které se nachází z boku stolu.

Tyto police jsou velmi praktické pro uložení sklenic, lahví nebo jiných předmětů, které potřebujete mít v dosahu. Díky nim bude váš barový stůl vždy dobře organizovaný a připravený na každé oslavě.

Barový stůl Austen je kvalitní slovenský výrobek, který dělá radost nejen svým vzhledem, ale také funkcionalitou.

Tento barový stůl je také velmi snadno sestavit. Dodává se v demontu, ale díky přiloženému návodu na sestavení ho dokáže sestavit každý. Stačí mít trochu času a zručnosti.

Pokud vás zaujal tento elegantní kus nábytku, můžete si ho objednat zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tempo-kondela-barovy-stul-austen-bila

Obrázky

Barový stůl Austen - elegantní kousek do vašeho interiéru s rychlým přechodem na oslavu!

Barový stůl Austen - úložný prostor na boku stolu pro sklenice, láhve, a další předměty.

Barový stůl Austen - dodávaný v demontu, snadno se sestavuje.

Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý kousek nábytku do vašeho domu. Zaručeně vám bude sloužit dlouhá léta a učiní každou oslavu ještě zábavnější a elegantnější.

Takže co ještě čekáte? Vyrazte na odkaz https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tempo-kondela-barovy-stul-austen-bila a pořiďte si tento skvělý kousek nábytku už dnes!