Bílá dóza pro skladování kávy Mason Cash In the Forest, objetí přírody

Bílá dóza pro skladování kávy Mason Cash In the Forest

Reliéfní motivy značky Mason Cash

Detailně propracované reliéfní motivy jsou jedním z charakteristických rysů značky Mason Cash. Tato britská značka se specializuje na kuchyňské náčiní a nádobí, které vyniká jak svým krásným vzhledem, tak i vysokou kvalitou.

Reliéfní motivy, které najdete na této bílé dóze, vás přenesou do lesa, kde je možné pozorovat leckterou zvěř nebo krásné rostliny. A právě toto téma je typické pro celou kolekci In the Forest.

Dóza na více surovin

Tato bílá dóza na skladování kávy má objem 1,3 litru, což stačí pro několik posledních zrn. Tento kuchyňský pomocník je vhodný nejen na kávu, ale i na cukr nebo třeba na těstoviny.

Decentní a něžný dekor se skvěle hodí i do moderního interiéru a dodá mu romantický nádech. Pokud máte rádi přírodu a chcete ji mít stále při ruce, koupě této dózy je jasná volba.

Bílá dóza pro skladování kávy Mason Cash In the Forest

Vystavte suroviny na kuchyňskou linku nebo polici

Nemusíte mít suroviny schovány v kuchyňských skříňkách. Vystavte nejpoužívanější suroviny rovnou na kuchyňskou linku nebo polici a vše potřebné budete mít při vaření po ruce.

Bílá dóza pro skladování kávy Mason Cash In the Forest je dokonalým doplňkem do vaší kuchyně. Využijte funkčnost a krásu této dózy a přidejte ji do svého košíku na stránkách nabytekted.cz.

Bílá dóza pro skladování kávy Mason Cash In the Forest

Prohlédněte si bílou dózu pro skladování kávy Mason Cash In the Forest na stránkách nabytekted.cz a vyberte si také další produkty této kvalitní značky.

Koupit na nabytekted.cz