Bílé závěsné světlo Altavola Orbit 3 – osvěžte svůj interiér elegantním designem

Designové závěsné světlo Orbit 3 dodá vašemu interiéru moderní háv. Elegantní prstenec bude futuristickou ozdobou ve vašem obývacím pokoji, hotelové recepci nebo lobby. LED technologie má na výběr světlo ve třech barvách: teplé, přírodní a studené. Pro změnu světla můžete kromě klasického vypínače využít také dálkové ovládání, které je součástí balení.

Elegantní design

Altavola Orbit 3 je zavěšeno na tenkém a elegantním drátu, což dává pocit, že světlo „plave“ v prostoru. Jeho kruhový prstenec působí moderně a futuristicky. Široká škála barev světla (teplé, přírodní, studené) a možnost ovládání dálkovým ovladačem napomáhají k tomu, aby světlo skvěle doplnilo každý interiér.

Altavola Orbit 3

Vhodné pro různé prostory

Díky svému elegantnímu designu se Altavola Orbit 3 hodí do různých typů prostor – od moderních interiérů po tradiční. Bílá barva prstence bude vypadat skvěle na jakémkoliv pozadí. Závěsné světlo bude skvělou volbou do hotelů, kanceláří, obývacích pokojů či lobby.

Altavola Orbit 3

Dálkové ovládání

Altavola Orbit 3 lze ovládat jak klasickým vypínačem, tak dálkovým ovladačem. To znamená, že můžete měnit barvu a jas světla bez nutnosti přímého přístupu ke světlu. Dálkové ovládání, které je součástí balení, také umožňuje vypnutí světla na dálku, což je užitečné například v případě, že si chcete z pohodlí postele zhasnout světlo v obývacím pokoji.

Pro více informací a pro objednání světla Altavola Orbit 3 jděte na https://www.maliboo.cz/produkt/altavola-bile-zavesne-svetlo-orbit-3-60-cm.