Expedo sedací souprava LANCOME – luxusní pohodlí pro vaše bydlení

Expedo sedací souprava LANCOME je moderní a stylová sedací souprava, která se stane skvělým doplňkem každého interiéru. Sedací souprava stojí na kovových nohách a díky svému designu se hodí do jakéhokoliv moderního prostředí.

Výplň sedací plochy tvoří kombinace pružin faliste a pur pěny T30. Díky této kombinaci se zaručuje dokonalé pohodlí a maximální komfort. Sedací souprava je vybavena polohovatelnými opěrkami hlavy, které umožní, aby se zdravotní problémy s krční páteří staly minulostí. Mohutné područky a široká lenoška poskytnou pohodlí při sezení i odpočinku.

Přestavění na lůžko je naprosto jednoduché a zvládnete ho v několika málo krocích. Sedací souprava se tak stane ideálním místem k přespání pro vaše hosty. Při využití této funkce také nebudete muset řešit to, kde člověk odloží své věci.

Sedací souprava Expedo LANCOME disponuje také úložným prostorem, ve kterém můžete uložit nejen ložní prádlo, ale také různé potřeby.

Shrnutí vlastností sedací soupravy Expedo LANCOME:

Sedací souprava do U

Kovové nohy

Polohovatelné opěrky hlavy

Příležitostné lůžko

Úložný prostor

Z použitých materiálů je možné uvést: látka, PUR pěna, ekokůže, pružina faliste.

Luxusní sedací souprava do vašeho bydlení

Investice do kvalitní a pohodlné sedací soupravy se vám jistě vrátí v podobě mnoha příjemných chvil strávených v pohodlí vašeho domova. Sedací souprava Expedo LANCOME se stane nejen oázou klidu a pohodlí, ale také stylovým doplňkem každého interiéru.

Pokud chcete zažít opravdový komfort a pohodlí, rozhodněte se pro sedací soupravu Expedo LANCOME a užijte si každou chvíli strávenou v jejím objetí.

Více informací o sedací soupravě Expedo LANCOME najdete na této adrese.

Expedo sedací souprava LANCOME

Expedo sedací souprava LANCOME je opravdu luxusním kouskem nábytku, který nabízí dokonalý komfort a pohodlí. I přesto, že je sedací souprava moderní a stylová, dokáže splnit náročné požadavky na kvalitu a pohodlí. Pokud i vy hledáte skvělý kousek nábytku do svého bydlení, rozhodněte se pro sedací soupravu Expedo LANCOME a užijte si každou chvíli strávenou v jejím objetí.

Expedo sedací souprava LANCOME

Nebojte se investovat do kvalitního nábytku, který vám nabídne dokonalý komfort a pohodlí. Sedací souprava Expedo LANCOME je skvělým kouskem nábytku, který náročné zákazníky jistě nezklame. Vyberte si tu svoji na této adrese a užijte si neuvěřitelné pohodlí a komfort.