Kovová rohová polička Novaservis Metalia 4 v chromovém provedení – recenze a specifikace

Kovová rohová polička Novaservis Metalia 4 v chromovém provedení se stala mým novým oblíbeným kouskem v kuchyni. Pokud hledáte praktické a stylové řešení pro ukládání kuchyňských potřeb, tento produkt určitě nezklame.

Montáž vrtáním

Rohová polička se montuje vrtáním. Montáž je velmi snadná a poličku zvládnete namontovat sami. Stačí si pouze zkontrolovat, zda máte k dispozici všechny potřebné nástroje.

Provedení rohové poličky je chromové, což dodává celému prostoru vynikající moderní vzhled. Díky malému rozměru poličky se hodí do každé kuchyně.

Specifikace poličky:

  • Barva: chrom
  • Rozměry: 26,5 cm
  • Montáž: vrtáním

Nabídka na www.crosta.cz je velmi široká. V této online prodejně najdete velké množství podobných výrobků nejen na ukládání kuchyňských potřeb, ale také na ukládání kosmetiky nebo knih.

Výhody rohové poličky Metalia 4

Rohová kovová polička Novaservis Metalia 4 má několik výhod. Jednou z největších výhod je snadná montáž. Hodí se do každé kuchyně, díky malým rozměrům není výraznou součástí prostoru. Je vyrobena z kovu, takže je pevná a odolná. Všechny tyto vlastnosti ukazují, že je to skvělá volba pro každého, kdo hledá funkční a stylové řešení pro ukládání kuchyňských potřeb.

Rohová kovová polička Novaservis Metalia 4

ZávěrRohová polička Novaservis Metalia 4 je skvělým řešením pro každého, kdo hledá praktické a stylové řešení pro ukládání kuchyňských potřeb. Snadná montáž, malé rozměry a moderní design jsou hlavními výhodami tohoto výrobku. Doporučuji nakoupit právě zde – www.crosta.cz.