Luxusní sedací souprava Agapi – klenot v tyrkysovém provedení

Sedací souprava Agapi patří mezi moderní a kvalitní sedací soupravy, které věrně slouží svému majiteli. Díky svému hnědému provedení a kvalitnímu materiálu Terra, je tento kus nábytku velmi odolný proti poškrábání a slouží dlouhodobě.

Nabídka za super akční cenu pouze u nás!

Nyní si můžete pořídit tuto luxusní sedací soupravu Agapi za nejlepší cenu na trhu. Navštivte naši webovou stránku a vyberte si z mnoha barevných odstínů, které jsou momentálně k dispozici.

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii, který je potažený látkovým potahem Terra.

Univerzální pravo – levý roh a polštáře pro relaxaci

Tato sedací souprava má univerzální pravo – levý roh, který si můžete přizpůsobit dle vašich potřeb.

Navíc vám Agapi nabízí 2x úložný prostor v obou lenoškách, které můžete využít pro uložení nejrůznějších věcí, které potřebujete mít v blízkosti.

Součástí této sedací soupravy jsou i volně ložené polštáře, které můžete rozložit při relaxaci nebo si je umístit pod záda, aby vám sedělo co nejvíce pohodlně.

Díky nim si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci a užít si tak maximální komfort a pohodlí, které vám Agapi umožní.

Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus a rozměry

Zadní část této sedací soupravy je očalouněna originálním potahem jako korpus, což jí dodává moderní a stylový vzhled. Díky svým rozměrům (délka x šířka x šířka x výška) 360x160x160x75cm a ploše po rozložení 360x130cm, je tato sedací souprava vhodná pro větší obytné plochy a pro rodiny s větším množstvím členů.

Pokud hledáte kvalitní, odolnou a pohodlnou sedací soupravu, potom je Agapi tou pravou volbou. Navštivte naše webové stránky a objednejte si ještě dnes!

Luxusní sedací souprava Agapi

https://www.kupsinabytek.cz/produkt/luxusni-sedaci-souprava-agapi-tyrkysova