Mořská komoda Ikto 09 – skvělý doplněk pro každý námořnický styl

Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto! A jedním z nejzajímavějších produktů, které tato firma vyrábí, je bezesporu mořská komoda Ikto 09. Tento nábytek je skvělým doplňkem pro každý námořnický styl, který vám umožní uchovávat své věci v nádherně vypadající, přímo jako z lodní kabiny.

Dekorace pro milovníky moře

Komoda Ikto 09 má dekor v šedé a bílé barvě s námořnickými motivy, které vám dají pocit, že jste právě vkročili do kabiny na palubě velkého parníku. Pro milovníky moře a všeho, co s ním souvisí, je tato komoda dokonalým doplňkem do bytu, chaty nebo domu.

Bezpečnost a robustnost

Komoda má rozměry 138x94x40cm a vyrobená je z laminované dřevotřískové desky s vysoce kvalitním dekorem a ABS hranami pro maximální bezpečnost. Materiál má sílu v rozmezí 16-18mm, což zaručuje robustnost celého nábytku.

Jednoduchá údržba a montáž

Komoda je velmi snadno údržbá a lze ji čistit běžnými prostředky dostupnými v obchodech. Pro zamezení uvolnění demontovatelných spojů je potřeba občasné dotažení. Nábytek je dodáván v demontu, aby se usnadnila jeho přeprava a montáž. Montáž je snadná a provádí se dle přiloženého návodu.

komoda Ikto 09

Chcete si zakoupit tuto komodu a zpestřit si svůj interiér? Navštivte oficiální stránky AtCompletu a objednejte si nábytek, na který se můžete spolehnout. Slevu 10 % na váš nákup získáte prostřednictvím newsletteru, přihlaste se k odběru!