Nordický design: Černý kovový konferenční stolek Mountain o rozměrech 100×60 cm


Nordický design: Černý kovový konferenční stolek Mountain

Konferenční stolek Mountain 100 v industriálním stylu nadchne především svým uhlazeným designem. Sympatické, rovné linky působí elegantním dojmem a určuje tak charakter uspořádaní a disciplínu celé konstrukce.

Tento konferenční stolek má rozměry 100×60 cm, což je ideální pro využití v různých prostorách. Můžete ho umístit do kanceláře, obývacího pokoje nebo na terasu.

Unikátní design

Výhodou této řady je jejich jednotný styl. Získáváte tak možnost uspořádat obývací pokoj či kancelář v jednotném stylu. Konferenční stolek Mountain je vyroben z kvalitního kovu, který je odolný a pevný.

Černá barva a industriální styl tohoto konferenčního stolku vytváří nezaměnitelný vzhled. Dokonale zapadne do jakéhokoliv moderního interiéru. Navíc je kovový konferenční stolek univerzální a snadno kombinovatelný s dalším nábytkem v místnosti.

Jak udržovat konferenční stolek v dobré kondici?

Pokud chcete udržovat svůj konferenční stolek Mountain v dobré kondici, doporučujeme vám použít jemný čistící prostředek a bavlněný hadřík. Díky tomu bude váš stůl vypadat dlouho jako nový.

Kovový konferenční stolek Mountain

Zakázková výroba

Chcete mít konferenční stolek v jiných rozměrech nebo s jiným návrhem? Využijte naši zakázkovou výrobu a nechte si vyrobit konferenční stolek přesně podle vašich představ. Podmínky zakázkové výroby si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Nakoupit konferenční stůl Mountain

Pokud vás zaujal tento krásný černý kovový konferenční stolek Mountain, objednejte si ho hned. Stačí kliknout na odkaz zde a objednat si ho pohodlně z domova.