Nově na trhu: levná růžová rohová sedací souprava Forie


Rohová sedací souprava Forie v moderním designu

Moderní design a pohodlí za neskutečnou cenu, to je Forie! Pokud hledáte novou sedací soupravu, která bude skvěle vypadat a bude zároveň pohodlná, může být Forie tou správnou volbou. Tato růžová rohová sedačka má moderní design, který dokáže zpříjemnit váš interiér.

Pohodlné sedáky díky pružinové výplni Sedačka Forie disponuje pružinovou výplní, která zajistí vašemu tělu příjemné a pohodlné sezení. Můžete se na ni plně spolehnout a vychutnat si relaxaci po těžkém dni.

Rohová sedací souprava Forie

Akční cena je platná pro potahy na fotografiích Pokud se vám líbí potah, který vidíte na fotografiích v e-shopu, můžete si ji koupit za akční cenu. V opačném případě budete muset počítat s vyšší cenou podle typu potahu, který si vyberete.

Kvalitní potah režná látka Potah rohové sedací soupravy je vyroben z kvalitní režné látky, která je příjemná na dotek a zároveň odolná vůči opotřebení. Díky ní si můžete užít pohodlné sezení i v případě, že se na sedačce bude sedět i často a intenzivněji.

Sedací souprava je oboustranná (můžete si změnit roh) Pokud se vám bude zdát, že jste rohovou sedací soupravu umístili na špatnou stranu, nebo vás napadne jiné uspořádání místnosti, můžete velmi jednoduše směnit strany. Forie je oboustranná a umožní vám tak vždy najít optimální řešení.

Souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Pokud očekáváte hosty, kteří by na vaší sedačce mohli přespat, oceníte funkci rozkládání. Sedačku Forie lze snadno rozložit do plochy 200×140 cm, což postačí k nočnímu odpočinku. Kromě toho je souprava vybavena i úložným prostorem, kam můžete uložit všechny ty věci, které by vám jinde překážely.

Rohová sedací souprava Forie s úložným prostorem

<