Novinka od Bathlab: Moderní odpadkový koš Zac 3L v šedém provedení

Odpadkový koš, ze série Zac značky Mondex-Bathlab, bude ideálním univerzálním kontejnerem na odpad, s malými kompaktními rozměry, do vaší koupelny.

Charakteristickým prvkem tohoto produktu je především jeho estetičnost a minimalistika. Navíc, díky integrované nožní páky, se nemusíte zhýbat pro otevření víka.

Uvnitř koše je plastová nádoba s rukojetí pro snadné vyprázdnění odpadu. Koš se díky univerzálnímu stylu hodí do klasických, moderních i skandinávských interiérů.

Vlastnosti odpadkového koše Zac 3L:

  • Materiál: nerezová ocel s práškovým lakováním
  • Kapacita: 3 litry
  • Barva: šedá
  • Integrovaná nožní páka pro otevření víka
  • Plastová nádoba vnitřní s rukojetí pro snadné vyjmutí odpadu

Tento koš je ideální pro malé koupelny, kde každý centimetr prostoru hraje roli. S jeho rozměry (22,5 x 18 x 27,5 cm) jej snadno umístíte pod umyvadlo nebo do rohu koupelny.

Pokud hledáte moderní, estetický a praktický odpadkový koš do koupelny, doporučujeme vám Bathlab odpadkový koš Zac 3L. Můžete si ho zakoupit na stránkách KupsiNabytek.cz.

Bathlab odpadkový koš Zac 3L v šedém provedení

Naší prioritou je kvalita našich produktů, a proto vám garantujeme, že koš od značky Bathlab vám bude sloužit po mnoho let. Vyrobili jsme ho z odolných materiálů a naše kvalifikované techniky zaručují špičkové zpracování.

Užijte si moderní design a praktické využití s odpadkovým košem Zac 3L od Bathlab. Objednejte si ho hned teď a užijte si čistotu a dokonalý styling vaší koupelny.

Text: @2022 Kateřina Novotná