Nový bambusový regál IMPEROR TYP 1 od Tempo Kondela přináší stylovou a praktickou alternativu pro skladování vašich věcí


Nový bambusový regál IMPEROR TYP 1 od Tempo Kondela

IMPEROR TYP 1 přichází ze světa praktických regálů, které jsou připraveny zútulnit a uklidit každou domácnost. Originální kousek, který najde uplatnění v každé místnosti. V koupelně zajistí odkládací prostor na prací prostředky, šampóny, kosmetiku či ručníky. V dětském pokoji poslouží na odkládání hraček, v obývacím pokoji a jídelně na různé dekorace.

Rozměr (ŠxHxV): 35x25x72,6 cm

Rozměr prostoru mezi policemi je 26,5 cm.

Stylový a praktický regál z lakovaného bambusu

Nyní máte možnost pořídit si skvělý regál, který se hodí do každého interiéru. IMPEROR TYP 1 je vyroben z lakovaného bambusu v přírodním provedení, což zajišťuje nejenom pevnost a odolnost, ale také příjemnou estetiku.

Regál disponuje třemi poličkami, které vám pomohou uspořádat a zajistit pořádek. Díky své velikosti se hodí do menších místností a po složení i snadná manipulace.

Jestliže si chcete tento regál objednat, klikněte na odkaz zde a vyberte si ten nejlepší pro svou domácnost. Regály jsou dodávány v demontu, ale díky jednoduché montáži si ho snadno a rychle sestavíte sami.

IMPEROR TYP 1

Závěr

Pokud hledáte praktické a stylové řešení pro skladování věcí ve vaší domácnosti, pak je IMPEROR TYP 1 tou správnou volbou. Skvělý regál z lakovaného bambusu vám nabídne nepřeberné možnosti, jak efektivně využít váš prostor.

Nezapomeňte navštívit odkaz zde a vyberte si regál, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

IMPEROR TYP 1