Pohodlná Zahradní židle Lotus od Exotan v černé barvě CH106CBTFSC


O PRODUKTU

Stylová židle LOTUS je výrobkem holandského výrobce nádherného zahradního nábytku Exotan. Tato zahradní židle kombinuje vnější konstrukci z masivního teakového dřeva v hnědé barvě a vrchní sedák z UV odolného polypropylenu. Použité teakové dřevo je certifikováno FSC, což zajišťuje, že se jedná o ekologické zdroje. Kombinace těchto materiálů zaručuje, že židle LOTUS je velmi odolná a nenáročná na údržbu.

Využití židle

Židle LOTUS využijete zejména na vaši terasu, zahradu nebo balkonek. Jednoduše ji můžete sladit s jakýmkoliv zahradním stolkem v jakékoliv barvě, materiálu či tvaru. Skvěle doplní jak městský byt, tak i domácí interiér v komerčních prostorách.

Prohlédněte si židli Lotus na stránkách srovnavacnabytku.cz

Klady a zápory

Klady:

  • Design: Židle LOTUS patří k těm nejstylovějším zahradním židlím na trhu.
  • Zpracování: Exotan se zaměřuje na kvalitní materiály a precizní zpracování židlí.
  • Materiály: Použité materiály jsou odolné a garantují dlouhou životnost.
  • Odolnost: Židle LOTUS je vhodná pro jakékoliv počasí.

Zápory:

  • Nejsou

Technická specifikace

Materiál nohou: teakové dřevo

Materiál sedáku: polypropylen

Barva nohou: hnědá

Barva sedáku: černá

Rozměry vxšxh: 80x44x47 cm

Montáž a péče

Montáž židle LOTUS je nutno provést. Péče o zahradní židli se příliš neliší od péče o ostatní dřevěný zahradní nábytek. Čistěte vlhkým hadříkem, alespoň jednou ročně ošetřete své teakové dřevo speciálním olejem, aby bylo zachováno jeho krásné hnědavé zbarvení.

zahradni zidle lotus

Závěrem lze říci, že židle LOTUS od Exotanu je ideálním doplňkem vaší zahrady, terasy nebo balkonu. S jistotou svým designem i materiálovou kvalitou přispěje k vytvoření ideálního posezení, kde se budete cítit v pohodě a komfortu.