Recenze kancelářské židle BLAUR: moderní design a pohodlné sedání v šedé barvě

Kancelářská židle BLAUR s moderním designem a pohodlným sedáním v šedé barvě je skvělou volbou pro každou moderní kancelář. Nabízí nejen stylový vzhled, ale také skvělý komfort a ergonomické provedení.

Designové provedení

Když se podíváte na kancelářskou židli BLAUR, okamžitě si všimnete, že se jedná o produkt naprosto špičkové kvality v moderním designu. Židle je očalouněna šedou látkou v kombinaci s černou látkou MESH, což jí dodává požadovaný vzhled a maximální pohodlí. Kříž je z kovu a díky tomu je židle velmi stabilní.

Kombinace šedé a černé látky MESHje prostě dokonalá, a každá kancelářská židle z naší nabídky se této výjimečné kombinace barev dočkává. Kromě dokonalého vzhledu, tato nová móda také umožňuje pohodlnější a zdravé sezení. Látka MESH totiž dokonale propouští vzduch a zajišťuje tak maximální pohodlí i během dlouhých pracovních dnů.

Ergonomie a pohodlí

Při nákupu kancelářské židle klade každý zákazník velký důraz na ergonomické provedení a pohodlné sezení. Právě to všechno naleznete v naší kancelářské židli BLAUR. Její výška se pohybuje 110-120 cm a šířka sedu měří 49 cm. Díky těmto velikostem se zaručeně nohy nenadřete a záda Vám nebudou bolet. Hloubka sedu rovněž měří 49 cm, což je dostačující pro jakoukoliv velikost těla. Nosnost židle se pohybuje kolem 110 kg.

Židle je navíc vybavena speciálním houpacím mechanismem, který umožňuje zajištění většího komfortu při užívání. Díky němu můžete relaxovat i během práce, což se jistě hodí při vyšší zátěži na psychiku.

Demontáž a záruka

Kancelářská židle BLAUR je dodávána v demontu, což se bude hodit při přepravě a samotném sestavování. Zákazník tak může být klidný a nemusí se obávat možného poškození během přepravy.

Židli se také dostává záruky 24 měsíců. To znamená, že jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě a spolehlivosti našeho produktu a chceme také, aby si ho každý mohl pořídit bez jakýchkoliv starostí a obav.

Pokud se tedy chcete o této skvělé židli dozvědět více nebo si ji zakoupit, navštivte náš e-shop na adrese www.kupsinabytek.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší kus pro Vaši kancelář.

Kancelářská židle BLAUR

Kancelářská židle BLAUR na bílém pozadí

Detail kancelářské židle BLAUR

Detail kancelářské židle BLAUR

Kancelářská židle BLAUR z jiného úhlu

Kancelářská židle BLAUR z jiného úhlu