ROTHO Úložný box s víkem EVO EASY 15 L – praktické řešení pro skladování věcí

Když potřebujeme skladovat různé věci v naší domácnosti, je velmi užitečné mít praktické a funkční úložné boxy. Jedním z takových úložných boxů je ROTHO Úložný box s víkem EVO EASY o objemu 15 L. Je ideálním řešením pro skladování věcí v domácnosti.

Moderní design a kvalitní provedení

Tento úložný box je vyroben z kvalitního plastového materiálu. Díky tomu je odolný vůči různým vnějším vlivům, jako jsou například prach, vlhkost nebo voda. Jeho moderní design a lesklá černá barva z něj činí elegantní doplněk každého interiéru.

Úložný box s víkem a objemem 15 L

Tento úložný box má praktický víček, který usnadňuje přístup k uloženým věcem. Jeho objem 15 L umožňuje uložit do něj různé věci, jako jsou oblečení, hračky, nářadí a další. Díky rozměrům 39 x 28 x 23 cm (d x š x v) je ideální pro skladování věcí v šatně, na půdě nebo na balkóně.

Hmotnost a stohovatelnost

Celková hmotnost úložného boxu je 1,3 kg. Jeho nízká hmotnost usnadňuje jeho manipulaci a pochopení. Díky svému praktickému tvaru lze jednoduše stohovat na sebe, což šetří místo a umožňuje lepší uspořádání uložených věcí.

ROTHO Úložný box s víkem EVO EASY o objemu 15 L je tedy praktickým řešením pro skladování věcí v domácnosti. Lze ho snadno manipulovat, uložit a snadno přemísťovat. Je to ideální volba pro každého, kdo potřebuje efektivní a funkční způsob, jak řešit skladování věcí v domácnosti a zbavit se nepořádku.

ROTHO Úložný box s víkem EVO EASY 15 L

Tento text byl vytvořen jako sponzorovaný obsah pro úložný box ROTHO Úložný box s víkem EVO EASY 15 L.