Rozhoďte křídla s dekorací Origami Bird M od Time for home!

Stylový prvek, který zaujme každého svým neotřelým designem ale přesto nepůsobí přeplácaně, je nástěnná dekorace Origami Bird. Tento minimalistický kousek lze snadno zavěsit na zeď a kombinovat ve čtyřech různých barvách a ve dvou velikostech. Rozjasní váš interiér a přinese kousek přírody do Vašeho domova s dekorací v podobě krásného ptáka, který vypadá jako by právě vyletěl z papírového origami.

Design inovativní dekorace

S designem této originální dekorace si poradili designéři ze značky Time for home, kteří nevytvářejí jen spotřební zboží, ale přinášejí originální nápady a řešení pro váš moderní domov. Velkým plusem této dekorace je nejen její stylový design a jednoduchost, ale také kvalitní materiál, ze kterého je vyrobena. Jedná se o tenký plech a lino, pro dokonalý vzhled.

Dejte vaší domácnosti jedinečný vzhled se zdobnou nástěnnou dekorací Origami Bird M. Tento minimalistický kousek, bude dokonale lichotit Vašemu prostoru, což si každý okamžitě budete všímat.

Jakou barvu si vybrat?

Dejte svému domovu százádný dotek dekorací velikosti 24 x 30 cm nebo 44 x 55 cm a v různých barvách: modrá, béžová, zlatá a zelená. Každá z barev nese své kouzlo a jedinečnost, určitě si můžete najít ten správný odstín pro váš interiér a tuto dekoraci doladit k dokonalosti.

Jak na to?

Zavěšení této dekorace na stěnu je velice snadné. Pokud si přejete použít vrták, zvládnete to bez problémů během pár minut; pro vrtání budete potřebovat pouze vrtačku a hmoždinky. Pro zavěšení do betonové stěny se doporučuje práce pomocí hmoždinek. V balení dekorace najdete i montážní sadu pro uchycení.

Origami Bird

Dekorací Origami Bird zdobený vaši stěnu budete obdivovat každý den, když kolem něj procházíte. Vyberte si ten správný rozměr a barvu a dojde ke změně Vašeho prostředí.

Navštivte naši internetovou prodejnu kupsi nábytek https://www.kupsinabytek.cz/produkt/time-for-home-zelena-nastenna-dekorace-origami-bird-m a nakupujte s klidem z domova. Registrujte se a mějte vše pohromadě na jednom místě.