Tempo Kondela Servírovací vozík SANDRO – klasický design v moderním provedení


Tempo Kondela Servírovací vozík SANDRO

Klasický design v moderním provedení

Tempo Kondela Servírovací vozík SANDRO je zrovna tím, co potřebujete v kuchyni nebo na zahradě, když plánujete pořádnou oslavu nebo grilovačku se svými nejbližšími. Vozík je vyroben z kovu v černé barvě a police jsou z DTD foliované v provedení dub smoke. Ovšem jeho největším přínosem je všestrannost a snadná manipulace.

Jednoduchou manipulaci umožňují čtyři kolečka, dvě z nich jsou dokonce s brzdou, takže se vozík nepohne, když ho budete používat. Skvělou vlastností je také držák na utěrku, který vám poslouží i při přesouvání vozíku.

SANDRO vyniká svým rustikálním designem, který nesmírně přitáhne pozornost vašich hostů. Vozík se snaží spojit klasický vzhled s moderní funkcionalitou, což mu dává široké využití prakticky kdekoli.

Rozměry a specifikace

Vozík je vysoký 88 cm, široký 80 cm a hluboký 45,7 cm, což umožňuje dostatečný prostor pro servírování jídla. Maximální nosnost vozíku je 40 kg, takže se nemusíte bát, že byste na něj naložili příliš mnoho.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a praktický pomocník pro své společenské akce, jako jsou oslavy, rodinné grilovačky, zahradní party nebo večeře s přáteli, je Tempo Kondela Servírovací vozík SANDRO tou nejlepší volbou. Jeho klasický design v moderním provedení a funkčnost se hodí do každého interiéru.

Vylepšete si své servírování s vozíkem SANDRO od Tempo Kondela a užijte si chvíle pohody a relaxace s rodinou a přáteli. Vynikající kvalita materiálů, design i funkčnost vás nadchnou a vy si svůj kousek zamilujete už při prvním použití.

Odkaz na zakoupení vozíku najdete zde: https://www.esrom.cz/produkt/tempo-kondela-servirovaci-vozik-sandro-dub-smoke-cerna