Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem: Klasický design v podání mosazi MK533.5SM


Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem

Umyvadlová baterie je nezbytnou součástí každé koupelny. Pokud se rozhodujete nad koupelnovými doplňky, nezapomeňte na kvalitní a elegantní umyvadlovou baterii. Pokud hledáte baterii s klasickým designem a přitom moderními funkcemi, rozhodně by vás mohla zaujmout umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem. Tato kohoutková stojánková umyvadlová baterie disponuje moderními funkcemi i kvalitním designem.

Klasický design v podání mosazi MK533.5SM

RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem je vyrobena z kvalitní mosazi a její design evokuje klasickou eleganci. Vzhledem k tomu, že baterie je v provedení stará mosaz, ladí s mnoha koupelnovými interiéry a dodává jim na vkusu. Pokud preferujete klidné, příjemné a elegantní prostředí, pak by tato baterie mohla být tím pravým doplňkem, který vaši koupelnu zdobit bude.

Kohoutková stojánková UMYVADLOVÁ BATERIE s clic-clacem

Baterie je kohoutková a stojánková, tedy nemusíte ji připevňovat na zeď a nemusíte se obávat otvorů v dlažbě či škod na hladkých kachlících. Svou stojánkovou konstrukcí nabízí flexibilitu a snadnou montáž bez nutnosti vrtání otvorů na stěně.

V provedení stará mosaz

Podstatnou vlastností této baterie je kromě její praktičnosti rovněž provedení. Pokud hledáte kohoutkovou baterii s unikátním provedením, stará mosaz je to, co by vás mohlo zaujmout. Tento typ provedení je skvělou volbou pro klasické i moderní interiéry.

Připojení flexi hadiček G 1/2″“

Baterie se připojuje pomocí flexibilních hadiček, které rovněž disponují kvalitou. Tyto hadičky jsou zakončeny závitem G 1/2″“, což zaručuje snadnou instalaci na většinu běžně dostupných sifonů či plechových bílých odpadů, které lze najít v současné koupelnové výbavě.

RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem

Začleňte tuto umyvadlovou baterii do své koupelnové výbavy a vytvořte tak zcela novou úroveň vkusu a praktičnosti v koupelně. Nyní je tato umyvadlová baterie dostupná na naradi-cz.cz za akční cenu, neváhejte a dovybavte svou koupelnu!