Vánoční jehlan 90 cm – teple bílý akryl do zásuvky!

Vánoční svátky jsou spojeny s mnohými tradicemi a rituály. Jedním z nich je i výzdoba domů a bytů. Kdysi se používaly převážně ozdoby ze skla nebo papíru, ale dnes už je na trhu mnoho moderních a speciálně navržených ozdob a dekorací.

Originální světelnou dekoraci ve tvaru jehlanu využijete nejen o vánočních svátcích, ale doslova po celou zimu. Jehlan je vysoký 90 cm a najdete na něm 60 teple bílých LED diod, které se vyznačují dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Jejich světlo zahřeje a potěší Vaši duši.

Technické údaje

Výška: 90 cm

Materiál: akryl

Rozměry základny: 18 x 18 cm

Počet LED diod: 60

Barva světla: teplé bílé

Barva kabelu: průhledná

Přívodní kabel: cca 5 metrů

Třída ochrany: IP 44 GS

Pokud se vám líbí tento světelný jehlan, můžete si ho zakoupit na stránkách Velký Nábytek. Vánoční jehlan 90 cm – teple bílý akryl do zásuvky je skvělou volbou pro ty, kteří milují moderní a netradiční výzdobu.

Obsah balení:

  • 1 x světelný jehlan
  • 1 x napájení

Vánoční jehlan

Vánoční jehlan 90 cm – teple bílý akryl do zásuvky je nejen krásnou dekorací, ale také praktickým doplňkem. Je snadno přenosný a můžete si ho umístit kamkoli v bytě. Dokonce ho můžete využít i na terase nebo balkoně, kde získá ještě větší kouzlo.

Na světelném jehlanu si jistě zamilujete jeho jednoduchý a moderní design. Kombinace teplé bílé barvy a akrylu je velmi vkusná a elegantní. Věříme, že Vánoční jehlan 90 cm – teple bílý akryl do zásuvky se stane Vaší oblíbenou vánoční dekorací, kterou si zamilujete na první pohled.