Zahradní bazén Intex s filtrace, žebříkem a krytem – ideální volba pro letní osvěžení

Vlastní bazén na zahradě je radostí pro každého z členů domácnosti. Pro děti je to příležitost naučit se plavat a hrát si ve vodě a pro dospělé je to místo k odpočinku a ochlazení. Postavte si bazén Intex na svou zahradu, kde v horkém létě strávíte mnoho hodin. Pamatujte, že bazén musí být umístěn na rovném povrchu!

Kvalitní materiály a pevná konstrukce

Střední vrstva materiálu je vyplněna nylonovou síťovinou, která zpevňuje strukturu a zajišťuje odolnost po mnoho let. Další vrstvy jsou zodpovědné za odolnost proti propíchnutí a povětrnostním vlivům. Rám bazénu je odolný proti korozi a je navržen tak, aby podpíral bazén svisle. Díky němu dosahuje voda v bazénu patřičné výšky.

Kryt a filtrace pro dokonalou hygienu vody

Sada obsahuje kryt, který chrání vodu v bazénu před nečistotami. Zabraňuje vstupu dětí do bazénu bez vašeho souhlasu a zpomaluje ztráty tepla z vody. Filtrace je součástí bazénu, je dodávána s filtrem typu A. Filtrace udrží vodu v čistotě a zajistí její správné provzdušňování. Čerpadlo je napájeno 220 – 240 V a jeho kapacita je 3785 L/h.

Bezpečnost a pohodlí pro celou rodinu

Součástí je také bazénová podložka. Čerpadlo produkuje miliony vzduchových bublin, díky nimž se voda snáze čistí a filtruje, je zdravější a příjemnější pro kontakt s pokožkou. Při tomto procesu dochází i k oxidaci železa a hořčíku, díky čemuž si voda zachovává lepší průhlednost. Odnímatelné schůdky brání vstupu dětí bez dozoru do vody a výška bazénu je ideálně přizpůsobena velikosti bazénu pro vaše pohodlí. Zesílený kovový rám odolný proti korozi, protiskluzové schůdky a pohodlná madla zvyšují bezpečnost a pohodlí pro celou rodinu.

Specifikace produktu:

  • Bazén pro celou rodinu – 488 cm
  • Konstrukce stojanu – bezpečná a stabilní
  • Třívrstvé PVC s nylonovou výztuhou síťoviny
  • Rám: ocel
  • Bazénová podlo