Zelený květinový závěsný květináč PT LIVING Skittle s průměrem 10 cm

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost.

Ukázkovým příkladem je i závěsný květináč Skittle, který je k dostání v různých barvách a velikostech. Zelený Skittle s průměrem 10 cm však určitě zaujme každého nadšeného zahradníka i milovníka rostlin. Tento malý květináč dokáže s lehkostí sobě vlastní dodat interiéru na zajímavosti, aniž by vám překážel na pracovním stole nebo nočním stolku.

Jaké jsou výhody závěsného květináče?

Závěsný květináč se hodí nejen do malých bytů a kancelářských prostor, kde je třeba efektivně využít prostor, ale i do prostorných interiérů, kde díky němu může dojít k zajímavým hladinovým efektům.

Díky závěsnému řešení můžete rostliny umístit na místa, ke kterým byste jinak měli těžký přístup, takže se postaráte o jejich zdravý vývoj i přesto, že jsou mimo Vaše běžné dosahy.

Jaké rostliny jsou vhodné do závěsného květináče?

Závěsný květináč Skittle s otvorem o průměru 10cm je nejvhodnější pro různé druhy zeleniny a bylin.

Vhodnou volbou by mohly být například oregano, bazalka, aloe vera, sukulenty nebo šalvěj. Pro závěsné květináče jsou také nádhernými volbami různé druhy květin jako jsou petunie, měsíčky, pelargonie nebo chryzantémy.

Závěr

Závěsné květináče PT LIVING Skittle jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí do svého interiéru vnést větší porci zeleně a zároveň udělat něco pro svou produktivitu a pohodu.

Pořízení závěsného květináče se určitě vyplatí pro všechny milovníky rostlin, kteří nechtějí své zálibě upírat důležitý prostor v jejich bytě nebo kanceláři.

Nezapomeňte si prohlédnout zelený květinový závěsný květináč PT LIVING Skittle na našem e-shopu a najít si ten svůj!

zelený květinový závěsný květináč PT LIVING Skittle