Dřezová baterie Franke s vytahovací sprškou a 2 proudy chrom 115.0380.642 pro moderní kuchyně


Páková stojánková baterie s vytahovací sprškou

Dřezová baterie je jedním z nejvíce používaných prvků v kuchyni a správný výběr té správné baterie může udělat rozdíl. Pokud hledáte elegantní a funkční dřezovou baterii, která dokáže vaší kuchyni dodat šmrnc a zároveň bude skvěle plnit svoji funkci, měli byste si určitě prohlédnout Dřezovou baterii Franke s vytahovací sprškou a 2 proudy chrom 115.0380.642.

Oblý design s chromovým provedením

Tato dřezová baterie má moderní vzhled se subtilním zakřivením, které jí dodává elegantní vzhled. Vyhovuje jak moderním, tak i tradičnějším stylům kuchyní. Baterie je k dispozici v chromovém provedení, které se hodí do jakékoliv kuchyně a dodává ji dojem luxusu.

Výška baterie a ramínko

Dřezová baterie Franke má správné rozměry pro každodenní použití v kuchyni. Výška baterie je 17 cm, což je optimální výška pro dřezovou baterii, kterou lze snadno používat. Ramínko je ve výšce 11,5 cm, což znamená, že bude ideální pro menší kuchyně, kde není mnoho místa k dispozici.

Vytahovací sprška a 2 proudy

Tato dřezová baterie Franke je vybavena vytahovací sprškou, což znamená, že si můžete vybrat správnou délku hadice podle svých potřeb. To umožňuje snadné a účinné mytí nádobí, hrnců a pánví. Dřezová baterie Franke také umožňuje výběr ze 2 různých proudů vody: speciální proud pro mytí nádobí a hrnce a proud pro běžné použití.

Další vlastnosti

Tato dřezová baterie Franke má keramický ventil, což znamená, že je trvanlivá a zabraňuje úniku vody. Baterie má také mechanismus, který poskytuje 50 000 cyklů otočení a 20 letovou záruku.

Pro koho je tato dřezová baterie určena

Dřezová baterie Franke s vytahovací sprškou a 2 proudy chrom 115.0380.642 je skvělá volba pro každého, kdo hledá elegantní a funkční dřezovou baterii. Je navržen tak, aby vyhovoval jak moderním, tak tradičním stylům kuchyní. Tuto baterii můžete používat v jakékoliv kuchyni, v malých nebo velkých, a bude skvělým doplňkem vaší kuchyně.

Cena dřezové baterie Franke s vytahovací sprškou a 2 proudy chrom 115.0380.642 se může lišit v závislosti na vašem místě bydliště. Pro více informací navštivte stránku výrobce.

Dřezová baterie Franke s vytahovací sprškou a 2 proudy chrom 115.0380.642