Jemný kostní porcelán ASA ŠÁLEK – krása bez kompromisů


ASA ŠÁLEK je synonymem pro kvalitu, krásu a eleganci. Jejich jemný kostní porcelán je symbolem luxusu a exkluzivity, která se neohýbá před žádným kompromisem. Pokud hledáte nádobí, které dokáže zvýraznit eleganci každého stolu, ASA ŠÁLEK je pro vás tou správnou volbou.

ŠÁLEK jemný kostní porcelán (fine bone china) – 0,4 L

Asa Šálek jemný kostní porcelán (fine bone china) je nejvyšší možnou kategorií porcelánu. Obsah kostní moučky v kompozici porcelánu dosahuje až 50 %, díky tomu je porcelán velmi lehký, ale zároveň velmi pevný a odolný vůči praskání. Jeho jemná struktura, bílá barva a prosklený povrch vnáší do každého domova atmosféru elegance a luxusu.

Navíc celý výrobní proces porcelánu ASA ŠÁLEK probíhá v Německu, kde se používají nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály. Díky tomu můžete být jisti, že kvalita výrobku je na nejvyšší úrovni.

Kolik kapacity se vejde do ŠÁLEK jemného kostního porcelánu?

ŠÁLEK jemný kostní porcelán má objem 0,4 litru, takže se tam vejde například velký hrnek kávy, kakaa nebo čaje. Je to ideální volba pro ty, kteří rádi dávají pozor na detaily a rádi si vychutnávají svá oblíbená teplá nápoje v krásném prostředí.

Vlastnosti jemného kostního porcelánu ASA ŠÁLEK

  • Odolnost vůči praskání: Kostní porcelán je známý svou pevností. Je lehký, ale dokáže snést velký tlak a nárazy. Proto můžete být jisti, že svůj Šálek jemného kostního porcelánu budete moci používat velmi dlouho.
  • Odolnost vůči vlhkosti: Kostní porcelán má vysokou hustotu, díky čemuž je odolný vůči vlhkosti. Proto se v Šálku jemného kostního porcelánu nebudou držet stopy čajového nebo kávového nálevu a vypadá vždy úplně čistě.
  • Jemná textura: Jemný kostní porcelán je velmi jemný na dotek. Jeho povrch je prosklený a hladký, což jeho používání ještě více zpříjemňuje.
  • Použití v mikrovlnné troubě: ASA ŠÁLEK jemný kostní porcelán je bez problémů zvládne i použití v mikrovlnné troubě. Díky tomu se můžete těšit na teplé nápoje kdykoliv jenom budete chtít.

Náš tip – Asa Šálek jemný kostní porcelán (fine bone china) s motivem květin

Asa Šálek jemný kostní porcelán s motivem květin

Pokud hledáte krásné a originální Šálky jemného kostního porcelánu, určitě se podívejte na verze s motivy květin. Tyto Šálky jsou mimořádně působivé a dokáží skvěle doplnit jakoukoliv sestavu vašich nádobí. Vzhledem k vysoké kvalitě produktu máte jistotu, že s nimi budete moci pracovat po mnoho let.

Koupě ASA ŠÁLEK jemného kostního porcelánu (fine bone china) 0,4 L je vynikající investicí. Je to nádobí, které vás bude provázet celý váš život a dokáže se dobře postavit proti běžným výrobkům z porcelánu. Díky jeho vysoké kvalitě, odolnosti a kráse budete mít pocit, jako byste si kupovali nejen nádobí, ale i umělecké dílo.

Pokud vás tento produkt zaujal, určitě si ho nyní můžete objednat na adrese https://www.brega.cz/produkt/asa-salek-jemny-kostni-porcelan-fine-bone-china-4 a užít si každodenní užitek z jeho používání.