Falco Pohovka Rallye ve hnědé barvě: Testujeme úroveň komfortu a stylu!

Falco Pohovka Rallye je vynikající volbou pro každého, kdo hledá pohodlné a stylové řešení do svého obývacího pokoje. Tato pohovka je vyrobena v jednoduchém a nadčasovém designu, což znamená, že se hodí do moderního i klasického interiéru a můžete ji umístit i do menších místností.

Úložný prostor a rozkládací možnost

Hlavní výhodou této pohovky je její praktičnost. Má totiž rozkládací systém klik-klak a přemění se tak na pohodlné lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Se systémem klik-klak si s návrhem ptáka Falca nemáte co dělat. Jeho rozkládání a skládání je naprosto intuitivní a snadno se s ním naučíte pracovat.

Navíc, pohovka Rallye má praktický úložný prostor, což je ideální řešení pro ty, kteří hledají úložný prostor pro polštáře a peřiny, ale nemají na vysokou skříňky a komody dostatek prostoru.

Komfort a kvalita

Pohovka Rallye přináší nejen stylové řešení do Vašeho interiéru, ale i komfort a pohodlí. Pohovka má kvalitní výplň sedáku, kterou tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zaručuje, že pohovka zůstane v původním tvaru i po mnoha letech používání.

Navíc, pohovka má měkké polštáře opěradla, které zajistí, že se budete cítit pohodlně a relaxovaně i po celodenním pracově.

Snažíte se najít ideální pohovku pro sebe a svůj interiér? Pak je Falco Pohovka Rallye tím pravým řešením pro Vás!

Falco Pohovka Rallye

Falco Pohovka Rallye hnědá

V ceně pohovky je malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Chcete si pohovku Rallye zakoupit hned teď? Pak neváhejte navštívit naší stránku zde.