Elegantní sedák DITA s motivem větviček – novinka od Bellatex v šedé barvě a průměru 40 cm


Elegantní sedák DITA s motivem větviček

Kulatý sedák Dita na nejpohodlnější posezení

Sedák Dita od Bellatex je naprosto skvělým doplňkem každého bytu nebo domova. Díky své velikosti o průměru 40 cm se hodí na křesla i židle, případně si ho můžete vzít ven na zahradu nebo chatu.

Novinka od Bellatex je plněna velmi kvalitním materiálem, který je odolný vůči prosezení. A navíc můžete díky němu pohodlně posedět o něco déle, aniž byste si museli lámat hlavu nad schválně umístěným polštářem.

Šedá barva se vzorem větviček

Tento sedák je navíc krásně designově zpracovaný a láká k pohodlnému posednutí. Jeho šedá barva se vzorem větviček ho činí lehce elegantním a pasuje do většiny interiérů.

Navíc uspokojí i náročné zákazníky, kteří hledají kvalitní a zároveň krásný doplněk do svého bytu či domu.

Šňůrky na zavazování

Sedák má na vrchní části šňůrky na zavazování, což ho činí ještě praktičtějším. Můžete ho snadno připevnit na židli či křeslo a již se nemusíte bát, že by se posunul, či dokonce spadl na zem.

A ještě k tomu dodá pohodlnost, jakou už dlouho hledáte.

Užitečný i v kanceláři

Sedák Dita si můžete vzít i do kanceláře. Mnoho z nás tráví celé dny u počítače a občas si potřebuje odpočinout zápěstí či stehna. S tímto sedákem si můžete snadno vytvořit svou vlastní malou oázu klidu.

Vybavení do kanceláře není jen o vzhledu, ale i o pohodlí.

Zažijte pohodlí a eleganci s novinkou od Bellatex

Naše společnost je zde již dlouhá léta a máme na trhu velmi dobrou pověst. Dokazují to i naše spokojené zákazníky, kteří se vracejí k nám stále zpět. Pokud hledáte záruku pohodlí a kvality, neváhejte a vyberte si sedák Dita od Bellatex.

A pokud stále nevíte, zda je pro vás ten správný, navštivte naši stránku na srovnavacnabytku.cz a přesvědčte se sami.

Sedák DITA