Luxusní bílá vonná svíčka Privé Home Mimosa – Poire s dobou hoření 45 h


Značka Privé Home sází na přírodní materiály

Privé Home je značkou, která se při výrobě svíček sází na propojení přírodních materiálů, ambientních francouzských vůní a minimalistického designu. To je kombinace, kterou si v interiéru snad nejde nezamilovat.

Jednou z nejoblíbenějších vůní od značky Privé Home je Mimosa – Poire. K dostání je ve formě bílé vonné svíčky, jejíž doba hoření je 45 hodin. Svíčka je balena v krásné matné skleněné nádobě, která bude dokonale zapadat do každého interiéru.

Rovnoměrné hoření díky ručnímu zpracování

Dobré vědět: Každý kus je ručně odlit pro zajištění rovnoměrného hoření až do úplného dna. To znamená, že si užijete plnou vůni po celou dobu hoření svíčky.

Svíčka je vyrobena z kvalitních přírodních materiálů, což se projeví na dokonale čistém spalování a minimálním uhlíkovém otisku. Zároveň je to pro vás záruka kvality a dlouhého hoření.

Nakupujte bez obav

Privé Home do svých výrobků vkládá spoustu úsilí, aby se každý zákazník cítil spokojený. Pokud by se vám přesto svíčka nelíbila, máte možnost ji vrátit do 14 dnů od nákupu.

Pokud tedy hledáte kvalitní, vysoce vonnou svíčku, která bude krásně zapadat do každého interiéru, je bílá vonná svíčka Privé Home Mimosa – Poire tou pravou volbou. Navíc si můžete být jistí, že každý kus je ručně odlit pro zajištění rovnoměrného hoření a až 45 hodin jí na vás bude krásně vonět.

Bílá vonná svíčka Privé Home Mimosa - Poire