Speciální vana Kaldewei Centro Duo 1 – Pro dokonalou relaxaci každého uživatele!

Pro ty, kteří hledají dokonalou relaxaci po náročném dni, je speciální vana Kaldewei Centro Duo 1 tím nejlepším řešením. Elegantní obdélníková vana Centro Duo 1 s 30letou zárukou je ideální volbou pro milovníky čistých linií.

Charakteristika vany Kaldewei Centro Duo 1

Vedení linií vany Kaldewei Centro Duo 1 je zcela vědomě přizpůsobeno charakteru moderní architektury. Rovné křivky, malé úhly a důsledná geometrie naznačují čistotu, harmonii a přesvědčivost v našem stále komplexnějším a hektičtějším světě.

Zároveň je vana Centro Duo skvěle promyšlená pro všední den. Kolmé boční stěny vytváří velkorysý vnitřní prostor – a to i při malých vnějších rozměrech. Rovné dno vany nabízí velkou plochu k stání pro pohodlné sprchování.

Jak se vana Kaldewei Centro Duo 1 vyrábí a jakou má záruku?

S jakou precizností se vana Kaldewei Centro Duo 1 vyrábí, můžete vidět v následujícím videu:

Vana je vyrobena ze smaltované oceli a má 30letou záruku. Proto ji můžete používat s klidem, i když na ni budou kladeny vysoké nároky.

Madlo a další prvky vany Kaldewei Centro Duo 1

Vana Kaldewei Centro Duo 1 má na jedné straně díry na madlo, takže uživatel se může bezpečně držet a snadno vstoupit a vystoupit z vany. Ostatní prvky vany jsou elegantní a praktické zároveň, takže se v koupelně bude skvěle vyjímat.

Upozorňujeme, že některé obrázky mohou být pouze ilustrační. Pokud máte zájem o více informací ohledně vany Kaldewei Centro Duo 1, můžete navštívit tuto stránku nebo nás kontaktovat.