Kulatý odkládací stolek Lotus ø 43 cm od Actony


Značka Actona a skandinávský styl bydlení

Značka Actona patří mezi významné zástupce skandinávského designu nábytku. Jejich výrobky jsou funkcionalistické, čisté a minimalistické. Škandinávský styl, že zkrátka jiné přesvědčení.

Škandinávský styl a moderní design

Na rozdíl od ostatních stylů, které často prezentují bohatost a luxus, je škandinávský styl spíše minimalistický a jednoduchý. Proto se hodí pro modernější bydlení. Mezi poslední trendy patří právě moderní prvky stylu, jako je použití čistých linií a jednoduchých tvarů.

Lotus, kulatý odkládací stolek

Lotus je kulatý odkládací stolek, který vznikl pod taktovkou designérů firmy Actona. Jeho průměr činí 43 cm a úložný prostor disponuje rozumným množstvím prostoru pro drobné předměty.

Vhodně umístěný kulatý odkládací stolek dokáže výrazně ovlivnit celkový vzhled interiéru.

Design kulatého odkládacího stolku Lotus

Design kulatého odkládacího stolku Lotus je opět v souladu s moderními trendy škandinávského stylu. Stůl je minimalistický, ale přesto působivý. Jeho jednoduchost znamená, že dokáže zapadnout do jakéhokoli interiéru.

Doporučujeme zkombinovat stůl s jinými produkty od firmy Actona pro dokonalou harmonii v bytě.

Kde si můžete objednat kulatý odkládací stůl Lotus?

Kulatý odkládací stůl Lotus ø 43 cm od Actony můžete objednat na stránkách velkynabytek.cz. V nabídce jsou i další výrobky od této značky, jako jsou odkládací skříně, konferenční stolečky a další.

Nakupování v online obchodech nabízí mnoho výhod, jako je široký výběr produktů, pohodlnost a možnost dostat ty nejlepší ceny za nábytek a doplňky domova.

Kulatý odkládací stůl Lotus ø 43 cm od Actony

Kulatý odkládací stůl Lotus ø 43 cm od Actony – detailní pohled

Interiér s kulatým odkládacím stolem Lotus ø 43 cm od Actony

Interiér s kulatým odkládacím stolem Lotus ø 43 cm od Actony – inspirace

Veškeré produkty od Actona jsou jednoduché a praktické, podporují estetiku každého interiéru a dokonale zapadnou do mnoha různých stylů. Pokud hledáte odkládací stůl, kulatý odkládací stolek Lotus ø 43 cm od Actony skvěle poslouží jako stylový a funkcionalistický kousek nábytku do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.