Šatní skříň BASTI II 200 cm – bílá: prostorné úložné řešení pro váš oblečení!


Šatní skříň BASTI II 200 cm – bílá

Protože je nám jasné, že chcete mít místo, kde si můžete uložit své oblečení a další věci, přinášíme vám novou řadu šatních skříní. Jednou z námi navrhovaných skříní je ŠATNÍ SKŘÍŇ BASTI II SIRKA 200 CM BÍLÁ.

Specifikace

  • Šířka: 200 cm
  • Výška: 220 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Barva: bílá

Výhody ŠATNÍ SKŘÍNĚ BASTI II

Prostorová úspornost

Šatní skříň BASTI II 200 cm se hodí do každého interiéru. Díky své šířce dokonale zapadne na jakýkoliv zeď a nezabere vám příliš mnoho prostoru. Může se také snadno využít do méně prostorného pokoje.

Velké úložné prostory

Oproti jiným šatním skříním je ŠATNÍ SKŘÍŇ BASTI II SIRKA 200 CM BÍLÁ velice prostorná. Proto můžete uložit celou svou šatní skříň do této jedné.

Elegantní vzhled

ŠATNÍ SKŘÍŇ BASTI II SIRKA 200 CM BÍLÁ je navržena s ohledem na moderní design. Je vyrobena z kvalitních a trvanlivých materiálů, které zajišťují dlouhou životnost.

Přednosti zákazníků

Šatní skříň BASTI II 200 cm – bílá dokáže zahrnout všechny nepotřebné věci a poskytuje vám dostatek úložného prostoru. Skříň je kvalitní a stylová. Nákup doporučujeme.

Pokud tedy hledáte prostorné a kvalitní úložné řešení, neváhejte a zakupte si ŠATNÍ SKŘÍŇ BASTI II SIRKA 200 CM BÍLÁ na stránkách našeho eshopu na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/satni-skrin-basti-ii-sirka-200-cm-bila.

Šatní skříň BASTI II 200 cm - bílá