Nardi Faro: kvalitní červené plastové barové židle s výškou 76 cm


Moderní a praktický design

Barovou židli Faro si oblíbíte pro její moderní design a praktické vlastnosti. Celá židle je vyrobena z odolného polykarbonátu v červené barvě, který je vyztužený skelným vláknem. Díky tomu je židle pevná a zároveň lehká a snadno přenosná.

Odolnost proti UV záření a protiskluzová podnož

Při použití ve venkovních prostorách oceníte vysokou odolnost proti UV záření a protiskluzovou podnož, která zajišťuje, že židle zůstane na místě i na kluzkém povrchu.

Stohovatelná židle pro jednoduchý úklid

Při úklidu většího počtu židlí přijde vhod, že jsou židle stohovatelné. Stačí je jednoduše naskládat na sebe a ušetříte tak místo a usnadníte si úklid.

Skvělý doplněk každé kuchyně a jídelny

Barová židle Faro bude skvělým doplňkem každé kuchyně a jídelny, nebo i restaurace či baru. S jistotou zaujme svým moderním designem a praktičností.

K čištění židle doporučujeme šetrný postup

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Nardi Faro - červená barová židle

Zkrátka, pokud hledáte moderní a praktickou barovou židli, která bude skvělým doplňkem vaší kuchyně nebo restaurace, Nardi Faro je rozhodně tou správnou volbou. Navíc ji nyní můžete zakoupit na www.kupsinabytek.cz za skvělou cenu.