Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm – stylový kousek pro každou moderní kuchyň nebo baru


Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm je stylovým kouskem, který se skvěle hodí do každé moderní kuchyně nebo baru. Židle patří do řady Hauteville značky Lyon Béton, která oplývá produkty, které kombinují základ z betonu a konstrukci z oceli. Tohle spojení poukazuje na jedinečnou kvalitu průmyslových materiálů a dává tak vzniknout nekonvenčním industriálním produktům.

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville - výška 82 cm

Unikátní design a praktické využití

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm v sobě kombinuje jedinečný design s praktickým využitím. Židle je vyrobena z betonu a oceli, což jí dodává nejen moderní vzhled, ale i pevnost a stabilitu. Díky výrobě z průmyslových materiálů budete mít židli po mnoho let.

Při používání této židle nezapomeňte na její údržbu. Pokud ji umístíte venku, chráníte ji před deštěm a přímým slunečním zářením. Mimo sezónu ji ukládejte pod ochranným potahem ze 100% polyesteru, která je potažená voděodolnou a UV rezistentní látkou, nebo ji udržujte na suchém místě. Pravidelně na židli aplikujte ochranný vosk nebo olej, aby se zachovala její kvalita a vzhled.

Výška podnožky a možnosti využití

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm je vhodná pro využití na báru nebo u vysoké kuchyňské linky. Výška podnožky je 23 cm, což zajistí, že pohodlně sedíte v optimální výšce. Židli můžete využít jak v interiéru, tak v zastřešeném exteriéru a skvěle doplní moderní design vaší kuchyně nebo baru.

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville - výška 82 cm

Betonová barová židle Lyon Betón Hauteville – výška 82 cm je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají netradiční a praktický designový kus nábytku. Kombinace betonu a oceli dává vzniknout nejen stylovému vzhledu, ale i pevné konstrukci, která vám poskytne spolehlivé sedadlo po mnoho let.

Pokud hledáte moderní a unikátní nábytek, mrkněte na vybirejnabytek.cz, a získejte inspiraci pro svou kuchyni nebo bar!