Unikátní černobílý design ASIR Lustru MY LEGEND

ASIR Lustr MY LEGEND je elegantním a moderním zdrojem světla, který dokáže výrazně ovlivnit atmosféru v místnosti. Jeho černobílá kombinace barev dodává interiéru úchvatný a sofistikovaný vzhled. Tento lustr je perfektním řešením pro ty, kdo hledají něco jedinečného pro své obývací pokoje, jídelny, kanceláře nebo ložnice.

Popis lustru

Černý lustr MY LEGEND je vyrobený ze dvou ramen, na jejichž koncích jsou umístěná bílá skleněná stínítka. Ty v sobě skrývají čtyři držáky pro žárovky. Díky sklopnému mechanismu je možné celý kříž se stínítky naklápět, což umožňuje vylepšit osvětlení na požadovaný úhel a zároveň přidat do interiéru unikátní designový prvek.

Lustr je vyrobený z kovu černé a skla bílé barvy. Tyto materiály k sobě dokonale ladí a vytváří tak dokonalý kontrast, který skvěle vynikne ve vašem interiéru.

Technické informace

ASIR Lustr MY LEGEND je prostorově velký, jeho rozměry jsou 86 x 86 cm a výška je 60 cm. Lustr je vybaven čtyřmi držáky pro žárovky s typem objímky E27. Délka kabelu je 90 cm a ip kód zařízení je IP20. Maximální výkon žárovky je 40 W.

Vzhledem k tomu, že se jedná o elektrické zařízení, je důležité si uvědomit, že instalaci lustru a nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba. Bezpečnost v domě nikdy nezaručuje lehkomyslnost.

Závěr

ASIR Lustr MY LEGEND je velmi stylový a moderní zdroj světla, který vám dodá do interiéru něco víc než jenom osvětlení. Jeho černobílá kombinace barev, elegantní design a perfektně zvládnuté technické vlastnosti jsou zárukou toho, že si světlo užijete v plné parádě. Chcete-li pořídit tento úchvatný lustr tohoto světově proslulého výrobce, navštivte stránku https://www.interierio.cz/produkt/asir-lustr-my-legend-cerna-bila. Žárovočky nejsou součástí dodávky.